2014 m. birželio 11 d., trečiadienis

Dvi rankų darbo knygelėsšis projektas yra dviejų žmonių kūryba. Prieš keletą mėnesių sulaukiau labai nuoširdaus Sigitos prašymo: aš išsiuvinėsiu viršelius, gal galėtum jais aprengti savo rankų darbo knygeles? Tam žmogui negalėjau atsakyti, o be to jau seniai turėjau noro pabandyti padaryti knygeles, kurių visas viršelis būtų siuvinėtas. Sigita knygeles dovanojo dviems siuvinėjimo draugėms - Beatai ir Agnei.

Et, aprengti viršelį, kurio visutėlis paviršius yra siuvinėtas, buvo labai nelengva. Apskaičiuoti kaip apsiklijuoja knyga milimetro tikslumu, pasirodė toli gražu ne juokų darbas... Būta ir klaidų - kartonų pjovimo, lapų plėšymo iš naujo... Ir vėl labai labai dėkui Rūtai bei Sarmai už pagalbą! Mielosios, jūs nuostabios!

Taigi:

Raudonoji užrašų knygelė Beatai.  Dydis 14 x 10 cm. Siuvinėta ant DMC lino. Long Stitch įrišimas. Skiriamoji juostelė, puošta mažulyčiais metaliniais batukais. Dėžutė knygos saugojimui iš storo, tvirto popieriaus.
Rusvoji užrašų knygelė Agnei. Dydis 17 x 11,5 cm. Siuvinėta ant DMC lino. Long Stitch įrišimas. Bloko kraštai tonuoti specialiu Distress Ink rudos spalvos rašaliuku. Knygelės lapai dviejų spalvų: gelsvo ir pilko. Dėžutė knygos saugojimui iš storo, tvirto popieriaus.

Aišku, mes su Sigita tikimės, kad merginoms patiko bendras mūsų darbas :)

4 komentarai:

  1. Na žinai, mieloji, su malonumu ir čia dar apžiūrėjau :) Labai gražios ir šiltos jūsų knygelės! Šaunuolės mergaitės :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Gita, nepaprastai gražios ir šiltos dovanos...:)

    AtsakytiPanaikinti