2013 m. lapkričio 22 d., penktadienis

Trys meilės žodžiai


Šį jau vakarėjantį penktadienį labai noriu šiek tiek pakalbėti apie meilę. Kartą buvau nuostabiam seminare, kuriame lektorė pasakojo apie meilės spalvas. Tiesiog privalau šiandien, su savo tinklaraščio skaitytojais, pasidalinti ta didžiule išmintim, kurią tądien išgirdau. Praėjo jau ne vieneri metai, o aš taip ir neišgirdau, neperskaičiau nuostabesnio himno meilei ir gyvenimui, kaip tie trys stebuklingi meilės žodžiai.

Pirmasis: TAIP. Du žmonės stovi vienas prieš kitą ir yra vienas kito glėbyje. Jie nieko nemato ir nieko negirdi. Juos valdo pirmasis susižavėjimas, pirmasis TAIP vienas kitam. Bet tai dar yra aklasis etapas, kai ant akių uždėti rožiniai akiniai, kai pora dar nežino, o ir nenori žinoti, kokius kalnus teks perlipti, kokias upes perbristi... 

Antrasis: AČIŪ. Tartum meilė iš antro žvilgsnio  Kai partneriai laiko vienas kitą už rankų ir žiūri vienas į kitą. Su šiuo žodžiu atsiranda viltis. Šiame etape sukuriama santuoka, gimsta vaikai. 

Trečiasis: PRAŠAU. Su šiuo žodžiu santykiai tampa dosnūs. Šiame etape du žmonės stovi vienas į kitą nugara. Kiekvienas įgyvendina savo gyvenimo tikslus, vienas kito neslegia, bet palaiko ir papildo. Jiems jau nebūtina žiūrėti, jie jaučia vienas kitą. 

Ne visi pasiekia trečiąjį meilės etapą.

Šie trys žodžiai sudaro meilės FORMULĘ. 


Ir ne šiaip sau aš čia apie tą meilę. Šį rudenį su vyru sveikinom vieną labai gražią porą. Vyro pusseserę ir jos vyrą su gausybe jubiliejų! Jų buvo tiek daug, kad pradžioj net patys skaičiavom:) Moteriai sukako 45 m., vyrui - 50 m., ir dar 25 metai kai jie sukūrė šeimą! Giminės sako, kad tie žmonės per tiek metų nėra net susibarę. Nežinau, ar iš tiesų tai įmanoma, bet žiūrint į juos tikrai galima tuo tikėti: kai jie žvelgia vienas į kitą, abiejų akys švyti. Ką ten akys, jų sielos švyti! Koks gėris yra turėti tokius jausmus ir tokius santykius! Ech, susijausminau berašydama... Bet gal suprasit, kodėl mano atvirukas išėjo būtent toks - širdis širdyje ir visa tai skęsta rožinėje gėlių jūroje...


Pasirodysim iš visų pusių :)
Nes meilė yra viskas arba viskas yra meilė!


2 komentarai:

  1. Tavo roželės kaip gyvos, Gita! Labai šiltas atvirukas...Ir apie meilę ką čia bepridursi...miela pas tave užsukti :)

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Miela drauge, ačiū tau už nuolatinį buvimą šalia! Esi tikras sielos balzamas!

      Panaikinti