2013 m. rugsėjo 11 d., trečiadienis

Rankų darbo knygelė "Širdele mano"Sveiki, mielieji :) Pagaliau nupūsiu dulkes nuo savo tinklaraščio :) Gana darbingi buvo du pastarieji mėnesiai, projektai vijo vienas kitą. O aš dar esu iš tų, kurie brandina projektus netrumpai ir turi juos išnešioti, o tik tada ir labai pamažu jie gimsta. Per tą laiką spėjau (antrą vasarą iš eilės!) pabūt krikštamote, šį bei tą padariau ir krikštynoms, bet visų mažesnių darbeliukų nuotraukos dar palauks kol jas sutvarkysiu, nes po ilgo laiko noriu parodyti dydžiu nedidelį, bet laiko trukme - gana daug laiko užėmusį darbą.

Rankų darbo knygelė eiles rašančiai moteriai, vardu Danutė. Pavadinimas "Širdele mano" atėjo savaime pagal siuvinuko temą ir spalvas.

 Siuvinukas iš prancūziškų dizainų serijos. Keletą širdelių pabarsčiau ir kitoje siuvinio pusėje - man be galo gražu, kai ji nelieka visiškai tuščia! Siuvinėta ant labai mielo ir neįtikėtinai tinkamo siuvinėjimui kryželiu lietuviško lino, dovanoto mielos siuvinėjimo draugės Aušros (brangioji, jis pagaliau sulaukė savo eilės ir nebegaliu nuo šiol juo atsidžiaugt! Ačiū, ačiū!) Knygelėms toks linas - tikras gėris! Nes specialus užsienietiškas siuvinėjimui skirtas linas yra tikrai nepigus malonumas, tad aptraukinėt su juo knygeles gan skausminga vien dėlto, kad kita pusė dažniausiai arba nesiuvinėjama, arba siuvinėjama labai mažai). Šiame line pasitaiko storesnių įaudimų, bet  bendrame siuvinėjimo kontekste tai yra visiškai nereikšminga :)


Bradel įrišimas, dydis 15.5 cm x 16 cm. Priešlapiai papuošti dviem mažulytėm iškirstom širdelėm. 

Atskiras didžiulis iki dangaus dėkui Triragiui ir Sarmai už susiūtą bloką bei pamokas! Oi, oi, kokia skolininke jaučiuosi...

Širdele mano, o kodėl tu liūdna?
Širdele mano, kur jaunystė tava?
Dienelės slenka ir nė vieno neaplenkia
Sakyk, širdele, kur jaunystė tava?

/Vytautas Kernagis/
Ačiū visiems užsukusiems!

14 komentarų:

 1. Grožis išgelbės pasaulį, ar ne, Gita!?
  Tokia jauki ir miela, norisi į rankas paimti :)...
  Sveika sugrįžusi!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Diana, tikrai tikiu, kad grožis gali viską arba labai daug! Tikriausiai jis gali išgelbėti ir pasaulį...

  Mieloji, labai ačiū, kad visada esi šalia! Tavęs aš labai pasiilgau, kartkartėm netgi užsukdavau į tavo tinklaraštį, tik rašyt sau neleidau (nes turiu tokią bėdą - kai jau pradedu, tai nėr galo :D).

  Dėkui už pagyras. Rankų darbo knygeles aš myliu labai labai. Nes jos yra gyvos - jas bedarant keičiasi begalė dalykų, tad knygelės nuolat kalbasi su tuo, kas jas daro. Manau, kad ne be pagrindo, nes pati knygos esmė yra pokalbis...

  AtsakytiPanaikinti
 3. Gita, į tokią knygelę ko gero daug eilių apie meilę nuguls :) Tokią knygelę pamačius, tikrai pagalvočiau, kad ji priklauso labai romatiškai asmenybei, rašančiai meilės sonetus.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Vilmut, labai dėkui, kad užsukai ir pasakei gerą žodį. Tikrai tikiuosi, kad poezijos mylėtoja pamils ir šią knygelę.

   Panaikinti
 4. Lovely finish as always, it looks so precious!

  AtsakytiPanaikinti
 5. Mieloji, dar ir čia užsukau pasigrožėti tavąja knygele. Nuostabai išreikšti jau stokoju žodžių, tad tik stipriai spaudžiu dešinę.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Gitut, nerealus darbas ! Nors paskutiniu metu as negaliu atitraukt nuo kiekvieno tavo darbo, man jie tobuli iki negalejimo ..As net pamenu kaip tu pradejai pirmuosius zingsnelius knygeliu link. Kaip palengva, po truputi, kaupei ziniu bagaza ir tobulejai. Mano akimis, tu nuostabiu nuostabiausia knygeliu kureja .Smagu matyt kaip zmogus sirdi ideda i savo kurini, ismyluoja kiekviena kamputi ir krasteli.. Pavydziu :) Pavydziu baltai to, kas man atrodo misija neimanoma .
  Gituliukai, kurk, stebink, leisk grozetis, nesustok niekad !
  Inga

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ingut, širdele mieloji, ačiū tau! Tiek nuoširdžių žodžių, tiek švelnumo ir širdies juose!.. Tu žinai, dabar taip susigėdau... Turiu dvi Ingas, kurios gal galėtų čia rašyt, ir suglumau kuri iš jų tu esi... Gal galėtum parašyt man į el. paštą viltexx@gmail.com. Labai labai prašau.

   Panaikinti
 7. Oi prajuokinai :)))))) Teks dažniau pasirašinėt Inga- Mėlynė . Vat kaip gyvenime praverčia kartais nikas :))))

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Bet kaip miela, kad tai tu! Apsakyt negaliu! Ačiū, kad esi tokia gera, kad susirandi mane visur. Nebepasirašinėk niekaip kitaip, daugiau nedrįsiu abejoti, pažadu!

   Panaikinti
 8. Fantastika <3 Kiek daug kruopštaus darbo ir širdies įdėta... :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Daivuže, mieloji, ačiū už įvertinimą! Pasiilgau tavęs, labai pamaloninai širdelę savo apsilankymu :)

   Panaikinti