2013 m. liepos 1 d., pirmadienis

Užrašų knyga "Rasos receptai"Labai ilgai ir pamažu daryta, ilgai nenorėjusi rodytis tinklaraštyje (padovanota jau gal prieš tris savaites), receptų knyga mielai draugei Rasai.

Dydis: 22 x 16 cm

Viršeliai aptraukti lietuvišku linu, prieš tai juos paminkštinus. Linu aptrauktas ir raudonas viršelio langelis. Toliau - siūta, štampuota, karpyta, piešta, kirsta, klijuota kelių rūšių klijais ir ko tik nedaryta... :) Viršeliuose padarytos dvi kišenėlės. Knygoje yra devyni skirtukai, kad netektų pyrago ieškoti prie sriubų :)

Žiedai, ant kurių suverta, yra atsidarantys, tad lapų kiekį tarp skirtukų bei visą išdėstymą galima reguliuoti pagal poreikius. Tarpas tarp skylučių yra kaip tradicinio skylamušio - taigi prireikus galima lapų pasipildyti arba įsisegti kokią nors iškarpą. Tai yra neabejotinas tokio įrišimo pliusas.

Kad knyga turėtų namučius, jai pasiuvau maišelį. Man atrodo, tai pats geriausias sprendimas virtuvinei knygai - juk maišelį galima skalbti.Gražios dienos visiems užsukusiems! Orai vėl šyla, soduose, daržuose ir miškuose pilna vasaros gėrybių, kurias reikia rinkti ir iš jų žiemai ruošti atsargas. O receptus rašyti į knygas :)

4 komentarai:

 1. Gitute aš be žado :) Nuostabu,nepakartojama, tiesiog trūksta žodžių :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Įsivaizduoju, kaip gera ją laikyti rankose! Kiekviena detalė, net mažiausia, apgalvota iki smulkmenų! Puiki dovana :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Mieloji Diana, ačiū už nuolatinį ir tokį šiltą dėmesį! Apkabinu stipriai stipriai :)

   Panaikinti