2013 m. birželio 6 d., ketvirtadienis

Dėželė abiturientės dovanaiKaip seniai berašiau... Atšilo, atėjo ilgai lauktas pavasaris, o šit jau ir vasarėlė pievomis žingsniuoja. Visa atgimė, galvoje ūžia nauji sumanymai, netgi polėkiai ir rašyti visai nebesinori. Tačiau jūsų, mieli mano tinklaraščio lankytojai, nepamiršau, mėgaujuosi prisimindama tai vieną, tai kitą širdžiai mielą artimesnį ar tolimesnį draugą ir linkiu jums visiems kūrybinio įkvėpimo ir vidinės ramybės: kai ji ateina, mūsų gyvenime vyksta nuostabūs dalykai - visos durys veriasi, aplinkinių lūpos šypsosi, rankos apkabina.


Per mėnesį su trupučiu susikaupė keletas darbelių, kuriuos mėginsiu pamažu apgyvendinti jų virtualiuose namuose.

...Gegužės pabaigoje mokyklose nuskambėjo paskutinis skambutis. Į mano el.paštą atkeliavo itin jautrus laiškelis: draugė paprašė pagaminti dėžutę abiturientei dukrai, į kurią ji dės palinkėjimą. Su palinkėjimu mama dovanojo nuostabaus grožio pakabuką - žydrų tonų drugelį. Tad įkvėpimas atėjo greit - viršuje būtinai turėjo nutūpti drugelis. Dėžutė daryta iš popieriaus su švelniu blizgesiu - jis labai tiko šiai šventinei tematikai.

Darbo eiga:

Ant pergamentinio popieriaus, antspauduku su klijais, skirtais reljefo technikai, atspaudžiau drugelį, apibarsčiau spec. miltukais ir išlydžiau karšto oro fenu. Drugelį iškirpau aštriomis žirklutėmis ir papuošiau mėlynais perliukais.

Iš kieto pergamentinio popieriaus kirtimo aparačiuku Cuttlebug iškirtau skaidrią detalę, kurią taip pat papuošiau antspauduotu ornamentu, pagražintu reljefo technika. Iš tamsiai mėlyno, švelniai blizgaus popieriaus iškirtau detalę gėlėtais pakraščiukais. Dangtelį puošiau taip pat antspaudukais ir reljefo technika, panaudojau kelis auksinės spalvos dekoratyvinius vinukus. Dėželės vidus puoštas antspauduotais motyvais. 

Apturėjau didelį malonumą, kai teko vėl paimti į rankas plunksnakotį, nes reikėjo užrašyti kam dėžutė skirta. Deja, savo kaligrafinių sugebėjimų :D parodyti negaliu, nes dėl etinių priežasčių turiu paslėpti mergaitės vardą ir pavardę.


Dydis: 10 x 15 cm

Naudotos priemonės: 

Antspaudukai: Artemio Clear Stamp Set


Antspaudukai: Ornate Flourishes

Kirtimo formelė: Labels Eight

Kirtimo formelė: Decorative Labels EightKol aš sudėliojau įrašą, pas mus praūžė tikrų tikriausias škvalas!!! Netikite? Užeikite rytoj, nes šiandien jau nebeturiu jėgų žiūrėti ką pro langą prifotografavau...


Labanakt. 


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą