2013 m. balandžio 2 d., antradienis

Dėžutė aromaterapinei lempeleiTenai, kur mes liūdėjom, kur skardeno
Džiaugsmingas mūsų juokas kitada,
Aš būsiu su tavim: tenai iš seno
Dalelė mano sielos palikta.

Kai savo pirštais arfą tu paliesi,
O kambary bus jau beveik tamsu.-
Tau prisimins nenoromis kaip dviese
Mes klausėmės kadaise jos garsų

/A. Mickevičius/


...kai vakaras gesins žemę, jaukiam kambary degsim aromaterapinę lempelę, gersim kvapnią matės arbatą ir, kalbėsimės, kalbėsimės, kalbėsimės... Ir iš kur tų kalbų imasi štai jau geras dvi dešimtis metų?..

...

Jau ne vienerius metus domiuosi aromaterapija, studijuoju jos poveikį kūnui ir sielai. Teisingai naudojami aromaterapiniai aliejai padeda išvengti peršalimo ligų, nuramina, praturtina mūsų vidinį pasaulį, išplečia pažinimo ribas. Visiems pažįstamas palaimos pojūtis užuodus "savo" kvapą, o kai panyri į kvapų pasaulį, ten randi vis daugiau ir daugiau "savų" kvapų, jie traukia, vilioja... Norisi pažinti vis daugiau ir daugiau.

Tikriausiai aš ir sudominau aromaterapija savo ilgametę draugę, savo sielos draugę Vitą. Man nepaprastai gera, kad be visų kitų nuostabių dalykų, mus sieja dar ir šis pomėgis.

Nusipirkti gerą aromaterapinę lempelę ne visai paprasta. Konteineris vandeniui turi būti pakankamai didelis (toks, kad vanduo neišgaruotų tol, kol sudega arbatinė žvakelė), lempelė neturi būti pernelyg atvira, nes tuomet vandenukas pernelyg mažai įkais. Na, ir be viso to dar norisi, kad lempelė būtų graži - o kaipgi kitaip? Aš tokia pat lempele džiaugiuosi jau daugiau nei metus. Ir, kai Vilniuje, tos pačios parduotuvėlės lentynoje, vėl pamačiau šį gėrį - nebegalėjau jos nenupirkti savo draugei. Dabar abi turėsim tokias pat lempeles ir džiaugsimės stebuklingais aromatais!

Na, o tokio gėrio tiesiog negalėjau dovanoti su meile neįpakavusi. Tad - dėžutė - pakuotė su ramunėmis, kurios puikuojasi ir ant lempelės. Pagaminta iš labai tvirto popieriaus (300 gm), tikrai galės būti naudojama kam nors susidėti.
Ramaus ir kvapnaus vakaro bei gražaus rytojaus visiems užsukusiems į žiburį mano lange :)

2 komentarai:

 1. Nežinau nuo ko pradėt... Gal derėtų nuo dėžutės, juk ji pagrindinė įrašo kaltininkė? Ji nuostabi ir jauki kaip ir visi tavo darbai.
  O gal reikėjo pradėt nuo paties įrašo? Taip jautriai gali parašyt irgi tik tu, Gitut.
  O išties, begaliniai sužavėjo lempelė. Jau tokia miela, tokia "moteriška". Ech, jei būčiau ją aptikus parduotuvėje. Tikrai žinau, kam ji būtų suteikusi didelį džiaugsmą... būtų...

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Virgut, apkabinu stipriai stipriai. Supratau, kaip šis įrašas palietė tave. Žinai, kažkodėl dabar prisiminiau dar vienus žodžius - jie lydi mane jau daugelį metų ir teikia stiprybės: "net jei ir visą naktį tęstųsi rauda, rytas vis tiek nušvinta džiaugsmu". Daugybę kartų to brėkštančio ryto vizija man yra suteikus stiprybės.
   Ačiū, kad esi.

   Panaikinti