2013 m. vasario 25 d., pirmadienis

Knygelė "Augustėlio minčių perliukai"
Po ilgesnės pertraukos aplankęs mane darbe, sūnus labai tuo džiaugiasi ir apmaudžiai išrėžia:
- Jau dešimt metų nebuvau pas tave užėjęs!!! 

/tuo metu sūnui buvo 4 metai ir 3 mėnesiai :)/

...

Valau dulkes skudurėliu, kuriuo buvo tapus sunešiota sūnaus maikutė. Pamatęs, kuo valau, jis sušunka:
- Tu valai su MANO MAIKUTE!!!
- Taip, bet ji jau buvo suplyšusi, sūneli,- tariu aš.
- Dabar tu ją pavadinai skuduru,- atsidusdamas liūdnai ištaria berniukas.

/sūnui buvo 4,5 metų/
...

Ak, tas laikas, kai mūsų mažieji ima čiauškėti ir džiugina mus savo begaline išmone! Mes šeimoje be galo mėgstame prisiminti dabar jau šešiolikmečio sūnaus minčių perliukus. Gailiuosi, kad jų užsirašiusi esu gana nedaug... Todėl dabar į kairę ir į dešinę daliju patarimus mažų išminčių mamoms, kad nepamirštų užsirašyti savo aukselių išmąstymų. Nes, atmintis, deja, visų išsaugoti nepajėgia... :(

Tad brolio sūnelio Augusto 4-ojo gimtadienio proga nusprendžiau nemiegot, o padirbėt ir pagamint mažojo tėveliams knygelę, į kurią jie guldytų sūnaus čiauškėjimus.

Knygelę pagaminau per dvi dienas - neįtikėtinas greitis man pačiai! Tikrai galiu pasakyti, kad šį kartą dėliojo visai ne mano protas, o tik širdis. Turėjau labai šaunų popieriaus rinkinuką  A Boy's Life , tad daug kurti nereikėjo. Nesiekiau kažko ypatinga, tiesiog labai norėjau padaryti mielą akiai ir naudingą ateičiai daikčiuką. Kadangi rinkinuke esančių lipdukų man pasirodė per maža, dar naudojau iškirstas Spellbinders, Cuttlebug formeles, bei Spalvų namų dovanotus iškirstukus. Truputį papaišaliojau promarkeriais ir spalvotais geliniais rašikliais.

Daryti knygelę buvo labai smagu. Esu begalinė lėtapėdė, visada ne dešimt, o šimtą kartų matuoju ir tik tada darau, tad dabar pati stebiuosi, kad net skylutės išsikirto lygiai ir daug nematavus (kirtau Zutter aparačiuku, kuris turi 6 skylutes, tad kertant daugiau skylučių galėjo būti nesklandumų, tačiau taip nenutiko).

Knygelės dydis 17 x 12,5 cm. Puslapių skaičius - 32 (kad nepritrūktų :D)


Ačiū, kad užsukot į svečius!

4 komentarai:

 1. Pamačius albumiuką FB, atkurnėjau iškart ten, kur žiburys lange spindi. Ir akurat- čia dar jaukiau, mieliau, šilčiau ir nuotraukų daugiau... ir dėžutė! Albumiukas su dėžute, super.
  Į tą temą vieną auksinę mintį atnešiu. Kažkada draugė užsakė vyrui megztinį numegzt. Nunešiau suknarpliojus, tas matuojasi, prieš veidrodį staiposi. Maža dukrelė pribėga ir sako: "tėti, tavo megztinis jaunas" :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Virgut, didžiulis apkabinimas tau iš Elektrėnų :) Labai ačiū už auksinę mažos mergytės mintį - aš taip myliu vaikų perliukus, kad klausyčiau ar skaityčiau juos be galo!

   Panaikinti
 2. labai dailus albumėlis :) kaip visad įdėta daug meilės ir šilumos :)

  AtsakytiPanaikinti