2013 m. sausio 11 d., penktadienis

Švenčių atgarsiai...
pagaliau galiu ištarti: šventės baigėsi! Ech, tas džiugus kalėdinis laikotarpis! Nuskaidrinantis sielą, atnešantis tiek gražių emocijų! Tad kodėl sakau: pagaliau šventės baigėsi? Ogi todėl, kad šiuo metu likimas mūsų šeimai švenčių nepagailėjo. Per Kalėdas ne tik lankome artimuosius, bet ir turime sulakstyti į dviejų mūsų šeimos draugų gimtadienius :) Tada ateina Nauji metai. Trijų Karalių dieną yra gimęs mūsų sūnus, o sausio 9 jau daug metų su vyru vienas kitam ištariame: "šią dieną mudu susipažinome. Ačiū Tau, kad esi!" Asmenines mažutėles šventes aš myliu visų labiausiai. Nėra nieko geriau, kaip kur nors dviese nueiti, nuvažiuoti ar tiesiog ramiai pavakaroti prie žvakių! Šiais metais ta proga su vyru pasižiūrėjome spektaklį "Apie ką kalba vyrai" - tai šventinė mano brolio ir jo žmonelės dovana :)

Šiandien pagaliau tariau sau: Gita, na sutvarkyk tu pagaliau nuotraukas! :D Ir ką jūs galvojat? Prasėdėjau kiaurą dieną... Ir jei ne laikas, kapsintis taip greit, kad tuoj bus juokinga rodyti kalėdines dovanėles, tai dar nežinia ar aš būčiau jas tvarkiusi... Anokia iš manęs ir tvarkytoja - prasėdžiu ilgai, o rezultatas retai mane džiugina. Bet yra kaip yra.

Atvirukai:Šokolado dėželės:Pora burbulų:
Linkiu visiems gražios ir snieguotos likusios žiemos! Nors keliai snieguotą žiemą tikrai nekelia susižavėjimo, tačiau pats sniegas negali nedžiuginti, argi ne? Tada taip balta balta, kvapnu ir gurgždantis sniegas po kojomis... 

8 komentarai:

 1. oj kiek grožių :)
  tikra bitelė - darbininkė :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Tokia ir darbininkė - sudėjau visus kartu, tai daug ir atrodo :D Va tavo pačios darbštumas - tai išties įkvepiantis!

   Ačiū už apsilankymą, Rasele :)

   Panaikinti
 2. Labai gražios dovanėlės. Gaila būtų net šokoladą iš tokios išimti: o jeigu nepavyktų dėželės vėliau taip gražiai surišti. Kad šokoladas iš tokios išimtas būtų daug skanesnis yra akivaizdu. Kitaip ir būti negali.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Agnut, tokiai auksarankei kaip tu, tai tikrai kaspinėlio užrišimas jokia problema :) Labai ačiū tau už gražius žodžius!

   Panaikinti
 3. Jergutėliau kiek gražumynų! Taip smagiai pasidarbavus reikia ir švęsti ilgai :)
  Skrebesys (taip pakrikštijau skrebinimą) man tamsus miškas, bet labai įdomu būtų nors puse pėdos įžengt... gal prašysiuos konsultacijų kada :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Odetule, nors anokia čia iš manęs konsultantė, bet jeigu tik galėsiu būti kuo naudinga - klausk, būsiu :) Ačiū už pagyras!

   Panaikinti
 4. Milijonas tau ACIU uz toki grazu ir silta sveikinima! Sventes baigesi, o jis ir toluau stovi pas mane ant televizoriaus, kad vis matytu toki grozi. :oro_buckis:

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ojei, mano sieloj šiandien šventė! Koks netikėtas apsilankymas! :) Širdele, ačiū tau už viską! O man tiesiog labai miela, jeigu tavo širdelę bent kiek sušildžiau :)

   Panaikinti