2012 m. gruodžio 30 d., sekmadienis

Ir vėl Lobių skrynelė :)Labą vakarėlį priešpaskutinę šių metų dieną! Yra sakoma, kad iki Kalėdų ar Naujųjų metų reikia grąžinti skolas :) Nežinau ar tai tiesa. Kaip bebūtų - iki Kalėdų jau nespėjau, tad nors iki Naujųjų metų :) Berašant šiuos žodžius kilo daug minčių rankdarbių tema - jeigu spėsiu, gal dar šiais metais jas čia surašysiu :) O jei nespėsiu - gal vis tiek kada nors surašysiu :)

O dabar dar kartą apie Lobių skrynelę. Pirmąją dalį apie mano gautąjį lobį galite rasti čia

Pagaliau prisėdau sutvarkyt savo gamintos degtukų dėželės nuotraukas. Ją šiais metais dariau Kristinai (Deivei Laru). Dėžutę gaminau pati, nenaudojau pirktinės, nes dėželė turėjo atitikti mano pasirinktos kirtimo formelės dydį. Išorinę dalį apklijavau dvipuse lipnia juosta (puikiausiai tiko ir nebrangi plati juosta iš Senukų). Dešiniam kampeliui naudojau kalėdinį trafaretuką, kitą dalį apklijavau plačiu nėriniu. Viską barsčiau biriais blizgučiais. Pabaigoje nėrinį nuėmiau. Pamokėlę galite rasti čia

Užsegimui klijavau magnetukus.
Labai norėjau pridėti kokią nors smulkmenėlę, nesusijusią su skrebinimu. Nusprendžiau, kad tai bus Viktorijos laikų kalėdinis burbulas - juk Kalėdos! Kaip jį gaminti siuvinėjimo forume mokė Evilija.  Burbului reikėjo dėžutės. Ją gaminau pergamano technika iš labai storo pergamentinio popieriaus (nežinau gramatūros, bet mažiausiai 300 gsm)


Na ir kaip gi be saldumynų? :) Mažulytę saldainių "Mozart" dėžutę apjuosiau savo mylimu veliūriniu popieriumi (kuris, kaip pasirodė, labai patinka ir Kristinai, ko aš nežinojau :)). Iš filco pagaminau ir prisegiau žaisliuką.


Štai ir viskas :)

O gal dar ir ne ;) Aš pati nesumojau nufotografuot dėželės turinio, tad tikiuosi, kad Kristina nesupyks jei pasiskolinsiu jos nuotraukėlę :)

Kaip visada - labai dėkoju, kad apsilankėt! Smagaus Jums Naujųjų sutikimo ir sveikų, dosnių bei kūrybingų metų, mielosios ir mielieji mano tinklaraščio skaitytojai!

3 komentarai:

 1. Nuostabi dovanėlė. Popierius tau puikiai paklūsta :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Dėkoju už pagyras, Agnut. Man be galo miela jeigu tau patinka :)

   Panaikinti
 2. Some lovely gifts! I love the bauble & the paper box to go with it, it's beautiful. Have a stitch-tastic New Year, Mii x

  AtsakytiPanaikinti