2012 m. gruodžio 12 d., trečiadienis

Atvirukas Rasaisu būriu siuvinėjimo draugių sveikinom Rasą - parduotuvėlės Darbštuolė savininkę. Buvo ir jos, ir parduotuvėlės gimtadienis. Tai buvo labai atsakingas darbas man, nes norėjau, kad atvirukas nenuviltų ir kitų merginų (aišku, ir pačios Rasos :)). Buvo išsakyta idėja, kad atvirukas galėtų būti tartum paveikslėlis - kurio nesinorėtų iš karto paslėpti stalčiuje, o būtų galima pasidėti parduotuvėlės lentynoje.

Kadangi Rasos parduotuvėlėje gausu įvairių prekių rankdarbiams, o ir pati Rasa - ir siuvinėja, ir mezga, ir atvirukus daro - tad atviruke būtinai norėjau perteikti visus šiuos dalykus. Čia draugauja popierius, nėriniai, medis, kartonas, veltinis ir netgi metalas...

Naudotas aštuonių rūšių popierius. Nerta, veltinio ir dirbtinė gėlytės. Kraštelis perrištas juostele, ant kurios suvertos dvi mažulytės medinės siuvimo siūlų ritelės. Popieriniai, medvilniniai ir veltinio nėrinukai bei popierius kai kuriose vietose susiūti zigzago siūle siuvimo mašina. Kartoninė dekoracija aplydyta baltais reljefo milteliais. Užrašui naudoti antspaudukai. Lyg ir viskas :)

Patiriu didžiulį malonumą, kai ateina įkvėpimas panaudot nėrinius, nunert gėlytę - šiuos du dalykus labai myliu. Taip pat labai myliu įvairų struktūrinį (veliūrinį ar kitokį) popierių, kuris būna tartum medžiaginis - na, mano rankos pačios į tokį tiesiasi. Visus šiuos elementus labai miela liest ir glostyt.


Man pačiai atvirukas išėjo labai mielas. O kaip jums? :)
Ačiū, kad aplankėt! 

5 komentarai:

 1. Super. Spinduliuoja rankų šilumą ir nuoširdumą.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Miela Odeta, ačiū tau už nuolatinį apsilankymą ir gražius žodžius. Bėgu dairytis pas tave :)

   Panaikinti
 2. Jūsų tinklaraštis buvo pažymėtas http://margi-dalykai.blogspot.com/2012/12/jubiliejus-ir-blogger-tag.html

  AtsakytiPanaikinti