2012 m. lapkričio 6 d., antradienis

Nuotaikingi maišeliai rudens lietums lyjant...


draugė Aurelija paprašė pasiūt dovanų maišelį papuošalui. Nutariau vietoj vieno jai pasiūt du - tam, kad galėtų išsirinkt gražesnį. Siuvimas, aišku, užkabino, tai pasiuvau tris ir vieną pasilikau sau :DŠiemet nusipirkom uogų ir vaisių džiovintuvą ir pridžiovinom obuoliukų. Nutariau Aurytei pridėt kvapnią dovanėlę. Obuoliukams reikėjo maišiuko:Labai ačiū, kad užėjot. Gražaus ir kvapnaus jums vakaro! 


9 komentarai:

 1. Gita, kaip viskas jaukiai atrodo, rankų šiluma spinduliuoja:)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Labai ačiū už apsilankymą ir gerą žodį!

   Panaikinti
 2. Labai šilta tavuos namučiuos, kur dega žiburys lange... Kažkoks nenumaldomas ilgesys, kažkoks nerimas ir noras apkabinti tave... Metija, tu tarsi fėja. ačiū, kad esi.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Širdele, esu laiminga, jei nors kartais galiu tave sušildyti! Neapsakomai džiaugiuosi, kad ištaikai minutėlę ir užbėgi - jaučiuos, tartum būtume ne tik apsikabinusios, bet ir kavos pagėrusios :) O pagyros mano siuvinukams iš tikros mano mokytojos - širdžiai kaip daina!

   Panaikinti
  2. Aš mokytoja??? Neeee, tai tu ja esi man. Kitavetus, jeigu mes jaučiamės mokytojomis viena kitai, vadinasi - ne veltui sutikome viena kitą - papildome ;-)

   Panaikinti
 3. Gita, nuostabūs maišeliai, ir papuošaliukams, ir obuoliukams! Jauku pas Tave, ypač, kai temsta taip anksti, vilioja tas žiburys :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Miela Jolanta, dėkui už šilumą. Smagu, kai dega žiburys - lange ar sieloj... Gaila, kad taip toli gyveni, gera būtų drauge prie ugnelės pabendrauti :)

   Panaikinti