2012 m. birželio 8 d., penktadienis

Muzikos garsai

Šiais metais mūsų sūnus baigė meno mokyklos gitaros klasę. Vaikinas jau praaugo tėtį ir birželio 5 dieną gavo savo pirmąjį diplomą! O manyje nenulaikomai  ir iki ašarų skamba jo ankstyvos vaikystės minčių perliukai:

Padėjęs galvą ant mano kelių, 4 metų sūnus glosto mano skruostus ir kalba:

- Mamyte, tu tokia graži! Akytės tavo gražios, lūpytės, žandukai tokie gražūs...

Pabaigoj reziumuoja:

ausytės stačios!!! :D :D :D

Gal prisiminsit eilėraštuką: raina katytė, juoda nosytė, riesti ūseliai, aštrūs nageliai, akytės plačios, ausytės stačios :D ...

...

Tad pasirodau mokytojai gamintą užrašų knygelę. Aišku, muzikos tema :) Pirmą kartą dariau paminkštintą užrašinę. Naudojau nestorą sinteponą, tad knygelė gavosi tokia nestipriai minkšta :)

Labiausiai patiko detalių siuvimas prie kartono! Nerealiai smagu! Knygelės kampuose medžiagą paštampavau antspaudukais. Vienoje pusėje pagal antspaudo linijas kai kuriose vietose nusiuvau siūles - tai išryškino motyvus ir sutvirtino konstrukciją. Idėją pasufleravo Lemurkos  knygelė.

Formatą padiktavo pirktas kartono ir vidinių puslapių "paruoštukas".

Naudojau mano labai mylimus klijus rankdarbiams. Knygelės kampeliai spausti po presu. Daugiau mano mylimos knygrišystės mažai, bet rezultatas man visai patinka. Bedarant šią "minkštukę" kilo dar įvairiausių idėjų, kurias tikiuosi įgyvendinti.

KLAUSIMĖLIS: gal kas pasakys, kokios kniedės tinkamos paminkštintoms knygelėms? Susidūriau su problema, kad jos per žemos ir negalėjau gražiai užspausti iš kitos pusės... Tuomet pagalvojau, kaip gerai, kad nepanaudojau storo sintepono...

Kaip visada vos spėjau papliaukšėt fotoaparatu ir tik grįžusi iš išleistuvių šventės peržiūrėjau nuotraukas. Aišku, supratau, kad vaizdų galėjo būti gerokai daugiau, kad paskutinėje nuotraukoje knygelės kampas išsikišo už fono ribų... :( Bet turiu ką turiu. Taip jau man išeina, džiaugiuosi, kad apskritai spėjau nufotografuot, nes neretas atvejis, kai ir to nepadarau...

O su šiuo darbeliu dar galiu sudalyvauti mainų rato konkursėlyje, kurį dabar tęsia Justė :) Didžioji dauguma šios užrašinės gamyboje naudotų priemonių yra iš Justės parduotuvės :)18 komentarų:

 1. Labai graži knygutė - puiki dovana :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. knygelė superinė :) puikiai, kūrybiškai, kruopščiai pasidarbavai :)
  dėl kniedžių nepakankamo ilgio: ir aš susidūriau su šia problema, bet dabar darau taip (jei naudoju storesnį audinį, tai imu plonesnį kartoną 1,5mm ir atvirkščiai, tuomet kniedės gerai apkabina visą viršelį).

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Mieloji, labai ačiū už gražius žodžius ir patarimą! Aš dar kažkaip tikiuosi rast šiam reikalui ilgesnių kniedžių, nagi turėtų jų būt...

   Panaikinti
 3. Vauuuu,kaip gražu!!! Labai labai! Dvelkia šiluma. Sveikinimai Vainiui,su pirmuoju diplomu!!!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Jurgut, ačiū labai - kaip smagu, kad užėjai! O su Vainium nesusitariu dėl nuotraukų publikacijos - prašiau, kad leistų pasirodyt, o jis nesutinka :( Nemėgsta mano vaikis rodymosi. Gal dar vakarop susitarsiu, nes man taip knieti pasirodyt koks ąžuoliukas jau mano sūnus, o ir tavo suknelė tik šalia jo matoma, nes nenusifotografavau viena... Kol kas. Dar laukia vienas renginys :)

   Panaikinti
 4. Labai simpatiška knygutė gavos. O paskutinėje nuotraukoje tai atrodo, kad tyčia taip padaryta ;)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Nuostabi knygelė!!! Ačiū, kad dalyvauji konkursėlyje ;)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Ugne, Juste, Semsimona, Jurgita - ačiū, kad nepraėjot pro šalį!

  AtsakytiPanaikinti
 7. Man tai -iš serijos "neįmanoma misija" - kaskart žaviuosi ir stebiuosi tavo meistriškumu. Taip norėčiau išmokti arba bent pamatyti, kaip tai gaminama. Turiu svajonę, o svajonės - kelias į realybę.

  AtsakytiPanaikinti