2012 m. gegužės 21 d., pirmadienis

Ir vėl vokelis...

Ir vėl kuklus berniukiškas vokelis - lagaminas. Bet negaliu atsispirti norui papasakoti šiek tiek jo gimimo istorijos.

Mūsų sūnaus Krikšto mama pakvietė mūsų šeimą dalyvauti jos sūnaus gimtadienyje. Mano numylėtasis vyras šiuo metu rašo diplominį darbą ir negali dalyvauti jokiuose susibūrimuose, o aš ištikimai palaikau jį, tad šeimą teko atstovauti mūsų 15-čiam sūnui (tuo pačiu sudalyvavo pusbrolio gimtadienyje ir nė kiek dėl savo vienatinio dalyvavimo nesijautė nuskriaustas :)).

O istorija tokia: gimtadienio išvakarėse mūsų vaikis patyrė traumą. Penktadienio vakarą, bežaidžiantį krepšinį, jį stumtelėjo neatsargus draugas. Sūnius krito ant asfalto, nusibrozdindamas visą dešinę kūno pusę. Ir ne tik... Krisdamas, jis stipriai susimušė petį, kas kėlė jam stiprų skausmą, o man sukėlė daug nerimo ir šeštadienio rytą vežiojau jį po medicinos įstaigas.

Sužinojau labai įdomių dalykų: kad iki 25 metų nebūna matyti kai kurių lūžių, nes jie gali būti tapatinami su augimo siūlėmis (ar kažkaip panašiai). Savaitę liepė stebėti. Jei skausmas rims - lūžio tikimybė vis mažės. Taigi - laukiam...

Ir dar vėl iš naujo pažinau savo sūnų. Klausiu: "ar tau labai skauda"? Jis mano sako: "aš kantrus, nežinau, kas yra "labai". Nus, tai nutariau pati sau ir sūniui pasakiau: "kai skauda LABAI, tai klausimų nekyla. Vadinas, tau skauda taip sau". Bet vis tiek - vaikis be galo kantrus.

O, bet, tačiau - pas pusbrolį į gimtadienį jis sakė važiuosiantis. Tad aš, nepaisydama to, kad teko stresuoti ir vežioti jį po gydymo įstaigas, griebiausi daryti dovanų vokelį.

Vokelis gavosi toks. Dar turėjau labai daug minčių, bet joms nebeliko laiko. Džiaugiuosi, kad gaminau nurimusi, po visų pokalbių su medikais ir nepersisunkusi dideliu nerimu dėl sūnaus.


Šiandien sūnus iš Vilniaus grįžo be galo laimingas. Sakė, kad petį skauda mažiau, vadinas, gal tebus sutrenkimas. Ir kas begali būti geriau, nei vaiko džiaugsmas? Juk nieko daugiau ir nereikia.

PS lagamino idėja iš interneto platybių. Atminty išsaugota seniai, o pritaikyta tik dabar :) 

2 komentarai:

 1. geras lagaminėlis :)
  o Jums sveikatėlės :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Mazojira, labai ačiū už sveikatėlės palinkėjimą - iš tiesų apsiėjom stiproku sumušimu, gipsuoti nereikėjo, kuo labai džiaugiamės.

   Ačiū, kad apsilankei, drauguže :)

   Panaikinti