2012 m. kovo 5 d., pirmadienis

Receptukai

Mano pirmoji skrebinta receptų užrašinė. Norėjosi, kad būtų skanių spalvų, tai ir gavosi tokia spalvinga, iščiupinėta nuo iki :) Galvojau ar nepersūdžiau su detalėmis, bet nusprendžiau, jei man miela, vadinasi nepersūdžiau :D

Priemonės: kartonas, dvipusis popierius, Tildos dizaino keksiukai, Lobių skrynelės siurprizo metu (http://www.scrapping.lt) gautas šaukštukas ir šakutė (Šrekiuke, dar kartelį - labai ačiū), pačios nerta gėlytė, skylamušiai, Justrite ir kitokie antspaudukai, keletas juostelių ir virvučių, aksominis dekoratyvinis vinukas, . Įrišimo aparačiukas Zutter. Vidiniai lapai išplėšyti rankomis (ak, kaip aš myliu šį būdą - tada lapeliai įgyja lygumo įspūdį). Na, daug čia visko prikišau, net išvardint sunkoka :D. Viršelių vidinėse pusėse - po nemenką kišenę, nes mėgstu užsirašinėt greitomis, ant "špargalkių", tad kišenės labai pravers "špargalkėms" nepasimesti.6 komentarai:

 1. Man rodos, kad tu čia nieko "nepersūdei" :)) Ji tokia skani kaip tas pyragėlis ant viršelio :))) Belieka tik tau palinkėti skanių receptukų ;)

  AtsakytiPanaikinti
 2. labai labai zavinga receptinuke ;)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Renute, Šypseniuk - ačiū už pagyras :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Tinklaraščio administratorius pašalino šį komentarą.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Jelonka, przypadkowo usunięte Twój komentarz ... : Przepraszam!!!

   Panaikinti