2012 m. kovo 19 d., pirmadienis

Kelionių varpeliai

Negaliu pasigirti dideliu pomėgiu kažką kolekcionuoti. Vis bandau neapsikrauti įvairiais prisirišimais, kurie dažnai namuose tik užima vietą ir kaupia dulkes. Tačiau porą tokių prisirišimų vis dėlto turiu. Vienas jų - šiandien. Kitas gal kitą kartą, kai netingėsiu nufotografuoti.

 2005 metais, profesinės kelionės į Paryžių ir Briuselį metu, viena bendrakeleivė pasidalino pomėgiu kolekcionuot varpelius iš tų šalių, kuriose ji svečiavosi. Užsikrėčiau, nes tie varpeliai tokie mieli! Gal tai ir viena bendros kelionių industrijos dalis, bet jie man mieli ir tiek. Labai skardžiai skamba judinami, tad turint noro - juos galima panaudoti ir buityje - tarkim, norint atkreipti namiškių dėmesį :D Bet aš tam nenaudoju, jie pas mus turi garbingą ir prabangią vietą hole, ant stiklinės lentynėlės, šalia veidrodžio :)

Nuo to laiko, kai renku šiuos mūsų šeimos kelionių varpelius, tokio suvenyro neradau Ukrainoje. Nesu jų mačiusi ir mūsų Lietuvoje. Jei kas žinot, kad yra kitaip - būčiau dėkinga už informaciją! Tiesiog dažnai pagalvoju apie šią tuščią nišą Lietuvoje. Nes užsienyje šių varpelių sutinku dažnai ir pačių įvairiausių, tereikia tik išsirinkti labiausiai limpantį prie širdies.

Turiu norą varpelius susirinkti pati, todėl neprašau draugų jų vežti kaip suvenyrų! Šiame būryje yra vienintelis eksponatas iš šalies, kurioje aš pati arba su šeima nesam buvę - tai sparnuota mergytė iš UK. Ją mums padovanojo šeimos draugai. Viena ji tikrai nerastų vietos ir liūdėtų, tad gyvena šalia savo draugų varpelių :)


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą