2012 m. kovo 29 d., ketvirtadienis

Kai labai norisi gaivos...

     Šiandien labai panorėjau gaivos, kuri primintų, jog pavasaris jau čia, tik dar vis erzindamas lenda iš už kampo... Panorėjau spalvų, skonių įvairovės. Ir štai kas iš viso to gavosi.

     Vakar vyras nupirko Aisbergo salotos gūžę. Šaldiklyje turėjau krevečių. Ant spintelės - dubenį vaisių. Tarp jų buvo įsimaišę ir du raudonskruosčiai pomidorai, avokadas. Na, pomidorų nepalyginsi su savais vasariniais, bet vis tiek variantas, kai taip norisi spalvų :)

     Taigi salotos:
 • Aisbergo salota (žinoma, plėšyta, o ne pjaustyta)
 • Smulkiai pjaustytas pomidoras (kad vizualiai jo būtų daugiau :))
 • Atšildytos ir išgliaudytos krevetės (gliaudžiau gal pusvalandį :D)
 • Smulkiai pjaustytas apelsinas
 • Smulkiai pjaustyta puselė avokado
 • Citrinos sultys
 • Šlakelis alyvuogių aliejaus (labai mažai, galima jo ir nepilti, bet kai įpyliau, pajutau kažkokią malonią gomuriui skonio dermę)

     Valgėme su namie kepta duona (šį kartą vyro maišyta :) Ji labai gerai iškilo, tai vyras labai savim didžiavosi, kad gerai miltus numakliavojo :))

     PS sūnus ir vyras valgė su pora puselių kietai virto kiaušinio ir nesidėjo apelsino. Tačiau vyras vis tik kartkartėm šaukšteliu pasisemdavo apelsino gabalėlių iš šalia esančio dubenėlio :)

     Dar pastebėjimas. Mūsų sūnus yra gana išrankus maistui. Jam arba mėsa, arba mėsa :) ir pageidautina - vištiena. Bet šiandien atsisakė mėsos. Sakė: noooriu tik krevečių salotų! Ir po to gyrė, kad užpiltos citrinos sultimis, jos tampa labai laaabai skanios :)

Siūlau paragaut patiems :)

Dėkoju, kad užsukot ir perskaitėt. O jei dar skyrėt laiką komentarui - sušildėt mano sielą :)
12 komentarų:

 1. Miela Gita, esi ne tik auksarankė, auksaburnė, bet dar ir gurmanė! Būtinai reikės išbandyti šį produktų derinuką :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū, širdele, už tiek gražių žodžių! Nežinau ar esu gurmanė, tačiau abu su vyru galim valgyti įvairų maistą ir esam labai tolerantiški skonių įvairovei :) O va prie sūnaus tenka derintis. Na, bet ir jis prie mūsų derinasi, kur dings :)

   Panaikinti
 2. niam niam kaip skaniai atrodo salotos, o duonos kepėjui didžiausi pagyrimai :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Dėkoju tau! Būtinai perduosiu duonos kepėjui pagyrimus, labai apsidžiaugs :)

   Panaikinti
 3. mmmmm kaip norisi tokiu salotu :)) net seile nutyso, o ir duonele kokia mmmmm..... bet ir servetele su kokia nuostabia rozyte, zodziu fantastika :)))

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū už apsilankymą, Vitut :) Dvi tokias servetėles kaži kada su vyru esam gavę dovanų, tai per kokią Valentino dieną, ar šiaip susėdimą dviese vis pasiserviruojam gerai nuotaikai palaikyt :) Iš karto širdyje būna šventė. Vis tik žmogų džiugina labai paprasti ir mieli dalykai :)

   Panaikinti
 4. Salotos atrodo taip skaniai, kad net mane, kuri niekada nėra valgius krevečių, gundo paragaut. :) Bet aš bailiukė, prisiklausius visokių baisybių apie alergijas ir taip toliau, niekaip nepasiryžtu pabandyti. :(

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Na, kai kažko bijai, tai gali ir gaut. Aš patarčiau tiesiog nebijot, pasakyt sau: nieko man neatsitiks! Bent aš dabar taip darau, kai tenka eit į žmonių susibūrimus per gripo epidemijas ir nesirgau štai jau tris metus. Be to mano sūnus mažas buvo alergiškas, bet jau senokai iš to išaugo ir dabar valgo viską, tame tarpe ir krevetes :)

   Ir pagaliau, gal jeigu bijomasi, gal geriau ir nerizikuot.

   Labai ačiū už apsilankymą, Roma :)

   Panaikinti
  2. Ėmiau ir pabandžiau paragaut krevečių salotų. Visai visai paprastų. Gyva ir sveika likau. :D Dabar reikės susipažint su tom krevetėm kiek artimiau. :)

   Ačiū už paskatinimą. Iš tiesų, naujų dalykų perdėtai bijoti neverta. :)

   Panaikinti
  3. Malonu, kad pabandei ir likai gyva :) Ir ačiū, kad užėjai pasidalint įspūdžiais :)

   Panaikinti